Vaše ohlasy


Dobrý večer pane Doležal,
ještě jednou děkujeme za hezký víkend, když jste byl u nás.
Prvotní poznatky a změny....
Cítíme se oba jinak - líp tak nějak celkově.
Cítíme vůně i různé pachy které jsme necítili...je to docela sranda.
Slyšíme nějak citlivěji - dokonce jsem musel ztlumit hlasitost v autě...
Oba máme pořád chuť na sladkosti a různé pamlsky...
Měl jsem již pár let necitlivost na pravém stehnu - vrátilo se to na 90% normálu.
Žena léta trpěla na líchen i na jazyku dost se to zlepšilo - zatím ne úplně ale budu na tom pracovat.
Co se týče energie REIKI měl jste pravdu je to silnější než kdykoli před tím.
Zatím vše objevujeme a budu rád s vámi novinky sdílet.
Ještě bych zapomněl žena začala s léčbou syna s epilepsií a cítí to moc povídal že to vnímá jako by se mu vařil mozek, ale potom je mu příjemně. I já pokud předávám energii je citlivost v rukou silnější.
Jen došlo k jedné změně původní Reiki zahřívalo dlaně při delším působení a nyní se to změnilo v chlad, vibrace, pocit doteků vaty...brnění konečků prstů...jsou to spousty vjemů.
Jedno co víme už teď budeme chtít se dále učit a pokud někde blíž seminář rádi pojedeme.
Přeji Vám moc hezký večer a ještě jednou děkujeme.
Dobrý deň pán Doležal, pred mesiacom som bola u Vás na Reconection a mám na Vás jednu otázku. Pred tým ako som bola u Vás som tú energiu cítila len keď som si ju "vypýtala". Od toho pripojenia sa mi stále častejšie stáva že to príde bez toho aby som to chcela. Nie že by mi to vadilo, nemám s tým žiaden problém, len by som chcela vedieť čo to znamená. Stačí aby som pár minút sedela ,alebo ležala a začnem to cítiť v celom tele /doslova až po korienky vlasov :) / , bez toho aby som na to vôbec myslela. Kamarádka ktorá je majsterka reiki mi povedala že to ,že to prichádza samé, je dobre a niekomu sa to stáva aj s reiki. Čo si o tom myslíte? Prajem pekný deň.Dobrý deň.
Bola som u Vás pred dvoma týždňami na Reconnection a som veľmi rada, že som sa takto rozhodla. Bol to pre mňa úžasný a oslobodzujúci zážitok, len ťažko sa mi hľadajú slová, lebo tie to všetko dostatočne nevystihujú. Najviac zo všetkého som si užívala ten Božský pokoj, myslím chvíle, keď som prestala dýchať. Uvedomovala som si to, ale vôbec som nepodľahla panike, naopak priam som si s potešením vychutnávala a vnímala ten úžasný kľud, ktorý mi naplnil celé telo a v podstate bol akoby všade okolo mňa, presahoval ma ďalej akoby som bola v nekonečnom kľudnom vesmírnom priestore, kde sa čas úplne zastavil. Doteraz som žila svoj život ako "na úteku" a toto bol pre mňa fascinujúci nový zážitok a zároveň aj poznatok, že aj ja som schopná sa trochu skľudniť
a zastaviť. Tieto chvíle pokoja sa striedali s pocitom, že ma jemne ohrieva svetlo rôznej intenzity a farby, zvláštne sa to menilo, rukami mi prúdila silná energia, ktorá akoby prúdila cez moje dlane, aj cez nohy, ťažko to opísať, ale bolo to silné.
Cítila som aj dotyky na tele /viem, že Vy ste sa ma nedotýkal/, konkrétne medzi očami, na hlave, na nohe, na ramene ľavej ruky - tam to bolo najintenzívnejšie. Bol to pre mňa silný, intenzívny a zároveň veľmi príjemný zážitok. Môžem povedať len toľko, že teraz som už iná ako tá, ktorá k Vám prišla prvý deň. Dokonca aj čas mi začal plynúť pomalšie a na tretí deň po Reconnection som začala na ľuďoch asi vnímať auru - nad hlavou asi 3 cm široký strieborný mihotavý pás a cez tváre a za plecami jemné,farebné fľaky, no postupne sa to stratilo. Dodnes sa cítim dobre, rýchlo zaspávam, lepšie sa sústredím na prácu s klientmi a cítim, že aj môj život má zmysel. Ďakujem Bohu za to, že som Vás stretla. Cítila som sa s Vami bezpečne a príjemne a preto som bola schopná ľahnúť si na stôl, zatvoriť oči a odovzdať sa tomu, čo príde.
Ďakujem.
Děkuji Vám moc za to, že jste mi umožnil přijít si k tomu všemu. Když jsem k Vám přišla, byla jsem nedůvěřivá. Ne vždycky jsem měla dobré zkušenosti s lidmi, kteří se vyskytují u „esoterických“ věcí (nemohu najít správné slovo, „esoterické“ je asi nejbližší, které to co nejjednodušeji popíše). Děkuji, že jste mě nevyplašil, protože bych byla bývala mohla celé Reconnection zavrhnout, aniž bych mohla poznat, jak veliká věc to je.
Změny vývojové se v mém životě dějí plynule od té doby, co jsem začala číst knihu o Reconnection. Donutilo mě to vyrovnat se s věcmi, které jsem nedělala dobře a snažila se obhájit si, že to jinak nešlo. Přestala jsem se hrbit, začala jsem se lidem dívat do očí, hodně jsem se zklidnila, snažím se lidi neodsuzovat, cítím větší sepjetí s lidmi, stromy, vodou ...
A snažím se myslet srdcem a cítit mozkem (to jsem nevymyslela, někde jsem to četla, ale pasuje mi to :o) ). Taky mi přijde, ze najednou vím o věcech, o kterých jsem dřive nevědela...ať už jsou to různé teorie fungováni věcí na světě, tak schopnost napojit se na jiné lidi a cítit některé věci, které se jich týkají.
Dobrý den Petře,
velmi děkuji za aktivování energie reconnection.
Díky Vám jsem se při léčení svým vědomím dostala až za hranice astrálního světa a ponořila do absolutna.
Reconnection mi dává impuls k harmonickému soužití se všemi bytostmi této planety a nejen to, můj zdravotní stav se výzarně zlepšil i po psychické stránce.
Našla jsem nový smysl života...
Dobrý den, byl jsem u Vás na Reconnection asi před měsícem a psal jsem Vám Sms, kolik mám potom energie. Ten neuvěřitelný příliv trval asi tři dny, pak přišel propad, až do krátké nemoci.
A teď postupně pozoruji zase postupný nárůst. Ale co je důležitější: zdá se už jisté, že mě Reconnection opravdu napojilo tam, kam jsem potřeboval. Mé problémy s tím, jak jsem se ráno budil napojený do astrálu a zasekaný temnými energiemi odchází a já cítím, jak se opravdu moje vibrace zvyšují. Taky problémy s chytáním cizích energií postupně odchází. Fakt dobré! Už začínám mít pocit, že opravdu jde energií, která mi jde z rukou, léčit. A máte pravdu, je to úplně jiné než reiki.
Přeji příjemný den, když jsem jela od vás z léčení vychutnávala jsem si energie a byla jsem jako omámená, nadšená jsem byla z toho jak jsem se rozesmála, to bylo tak osvobozující...
Přeji kouzelné dny
Pane Doležal,
Měl bych malou technickou prosbu.
Reconnection od Vašeho napojení mi funguje skvěle.
S energií Reconnection pracuji a jsem velmi spokojen a v případě dalších zájemců je pošlu za Vámi.Protože na III nejdu z finančních důvodů a mě stačí zatím LEVEL I a II.Zajímá mě samotné léčení.Zajímalo by mě, jak se provádí metoda samo-léčení na dálku a důležité pozice rukou pro účinnou léčbu dotykem.Rád bych si to vyzkoušel, ještě nž se zúčastním v létě semináře.

Beru Vás jako svého učitele a mistra a nevím na koho jiného se obrátit

Připravuji si na seminář různé dotazy ohledně léčení.Velmi by mi tyto informace od Vás pomohli.Děkuji za pochopení.
Dobrý večer,
myslím, že včerejškem začal posun. Jsem prohřátější a cítím se lépe. Určitě bude fajn, když mne budete moci dnes v noci opět na dálku léčit. Dejte mi vědět, zda se to podařilo. Díky
Hezký den
Dobrý den Petře Doležale,
konečně se mi podařilo si udělat čas a napsat vám, jak se mi pracuje s energií, kterou předáváte.
Pracuji s více druhy energií a tato je velmi silná. Doufám, že na jarní Ezoteře se mi podaří dostat další učení od Erika a budou se všichni klienti vznášet.

Díky a třeba někdy
  • Přidat ohlas můžete zde