Profil


Jmenuji se Petr Doležal. Jsem první Čech, který se začal zabývat Reconnective Healing a praktikuji Reconnection sedmým rokem. Mám bohatou praxi již od roku 2007.

Před mnoha lety jsem se začal zajímat o různé techniky alternativní medicíny. Všechny se mi ale zdály něčím nedokonalé a omezené, dokud jsem v roce 2006 neobjevil u nás naprosto neznámou techniku Reconnective Healing.

Jedním dechem jsem přečetl knihu Dr. Erika Pearla, průkopníka této metody. V březnu 2007 jsem si nechal udělat osobní inicializační léčitelský proces The Reconnection a začal jsem s novými energiemi pracovat.

V září 2007 jsem úspěšně absolvoval semináře Dr. Pearla, které se konaly v Hamburku. Po seminářích se mnoho věcí v mém životě změnilo. Nikdy předtím jsem nezažil nic tak vážného, silného, skutečného a úžasného. The Reconnection byla nejkrásnější a důležitá událost v mém životě. Jsem vděčný za vše, co Reconnection přineslo, včetně zlepšení mého vlastního zdraví. Miluji práci týkající se Reconnection® a Reconnective Healing®. Klienti jsou z výsledků udiveni!

Od doby, kdy jsem se začal těmito metodami zabývat, jsem pomohl mnoha lidem k lepšímu fyzickému, duševnímu i emocionálnímu zdraví. Věřím, že provádění Reconnection je nejvíce prospěšná služba lidem. Jsem velmi otevřený pomoci lidem, kteří se o tyto metody zajímají, odpovědět jim na různé dotazy a udělit rady do jejich začátků.
Reconnection : certifikát Reconnective Healing ( Rekonektivní léčení )
(pro zvětšení klikněte na obrázek)
Reconnection : certifikát Reconnection
(pro zvětšení klikněte na obrázek)

Reconnection : Petr Doležal a Dr. Eric Pearl v Hamburku (září 2007)
Petr Doležal a Dr. Eric Pearl v Hamburku (září 2007)

Petr Doležal - kvalifikovaný The Reconnection™ praktik
Voroněžská 14, BRNO, Czech Republic 61600 CZ (mapa)

Telefon: +420 776 183 181
Email:
Služby: Reconnective Healing™ and The Reconnection™


Uspěšně zakončené semináře I,II a III: Reconnective Healing, Reconnective Healing & The Reconnection®