Odkazy


O Dr. Ericu Pearlovi


Dr. Eric Pearl
provozoval svou úspěšnou chiropraktickou lékařskou praxi přes 12 let. V rámci své praxe vyžíval léčivé energie, které u sebe sám objevil a jejichž sílu si mohl vyzkoušet při léčení svých pacientů. Poté, co prošel procesem The Reconnection, jeho schopnost léčit se extrémně zvýšila. Jeho pacienti začali popisovat náhlá vyléčení z velmi vážných nemocí a zdravotních problémů.

Od té doby se Dr. Pearl začal intenzivně zabývat zkoumáním práce s touto léčivou energií. Rozhodl se, že si tuto jedinečnou schopnost neponechá pro sebe a začal zprostředkovávat své zkušenosti a umění procesu Reconnective Healing a The Reconnection na svých přednáškách a seminářích. Dr. Pearl osobně vyškolil přes 35000 praktiků Reconnective Healing ve více než 24 zemích světa. Je mi opravdovou ctí být jedním z nich.

Více se dozvíte na webových stránkách Dr. Erica Pearla.

Dr. Eric Pearl - oficiální stránky (anglicky)


Kniha Reconnection


Proč se prominentní lékaři na celém světě zajímají o neobyčejná uzdravení, o kterých hovoří pacienti doktora Erica Pearla? Co to znamená, když tito pacienti oznamují náhlé vyléčení takových nemocí jako jsou mozková paralýza a mnoho dalších těžkých nemocí? A co to znamená, když tito lidé tvrdí, že najednou získali schopnost navázat spojení s léčivou energií? Možná byste se měli zamyslet nad vším, co jste dosud slyšeli o konvenčních terapiích.

V knize jsou uvedeny informace, které Vám mohou pomoci v počátcích aktivity Rekonektivního léčení v osobní rovině. Avšak samotné *přečtení knihy z Vás neudělá Rekonektivního praktika*, nezískáváte tím oprávnění vyučovat Rekonektivní léčení, Reconnection™, ani se druhým představovat jako Rekonektivní praktici. K tomu abyste se stali Rekonektivními praktiky,
je nutno úspěšně absolvovat semináře pod vedením Erica Perla
.

Knihu, ve které doktor Pearl popisuje, jak objevil své léčebné schopnosti a stal se nástrojem, jehož prostřednictvím je nový léčebný proces uváděn do světa, neprodávám, ale pár vytisků stále mám a tak si ji můžete při návštěvě u mě koupit.


Knihu Reconnection vydalo nakladatelství Pragma


Vltavíny (moldavite)


Vltavíny jsou kameny oblíbené senzibily a léčiteli. Tento tektit, který vznikl při dopadu kosmického tělesa na zemský povrch před zhruba 15 mil. lety, v sobě nosí vesmírnou konstruktivní sílu.
Vltavín
vyzařuje konstruktivní léčivou energii, odstraňuje únavu, malátnost, zvyšuje imunitu organismu. Pomáhá k dosažení duševní a tělesné relaxace, říká se mu katalyzátor duševního rozvoje.

Dokáže aktivovat všechny čakry a zvýšit energii vysokých duchovních hodnot a kvalit člověka, má konstruktivní vliv na likvidaci destruktivních emocí (např. agrese, pesimismus a nespokojenost).

Zmírňuje a odstraňuje bolesti, zejména bolesti hlavy a zad, pomáhá při chudokrevnosti a chřipkách. Při umístění vltavínu do lůžka se zklidňuje spánek.

Vltavíny (moldavite)